Úkoly a cvičení do 12. 4. 2020. Ve škole budou pracovní listy pro ty, co si je objednali od 8. 4. mezi 10:00 - 12:00 ve vrátnici. Daný den budu k dispozici tyto dvě hodiny ve škole. Pokud potřebujete pomoci nebo něco vysvětlit obraťte se na mě.

Popis dělení se zbytkem.

Jiný popis dělení se zbytkem.

ČESKÝ JAZYK

1) 3 strany pracovních listů - Pády, vyjmenovaná slova a vymalovánka vyjmenovaná slova.

2) Písanka strany 22 a 23.

3) Stále procvičujte webové aplikace ze strany ZÁKLADNÍ INFORMACE.

Trochu legrace na závěr týdne :-). Doufám, že je budete umět lépe než Hurvínek :-).

MATEMATIKA

1) 5 stran pracovních listů. Video nehoře popisuje postup. V učebnici 3. díl tuto látku najdete od strany 7.

2) Sešit KARANTÉNA - učebnice 3. díl str.  8/8

ČTENÁŘSTVÍ

1) Text s úkoly - JE TU ZLODĚJ - 2 strany

2) Text s úkoly - O MALÉM ZAJÍČKOVI - 2 strany

Číst knížku. Pokud by někdo chtěl nějakou knihu půjčit, napište mi do 8. 4. ,půjčím ji ve škole mezi 10:00 a 12:00. Pokud již dítě půjčenou knihu přečetlo, vložte ji do eurodesek a nechte s pracovními listy na vrátnici.

ANGLIČTINA

1) Pracovní list ČÍSLOVKY - 1 strana

2) Opakování jídla - pokyny od paní učitelky jsou v obrázku :-).